KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967581
nr 1396 7581
Olle Larsson
(1926-1996), Sverige
Oljemålning, Olle Larsson, Signerad, mur. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 76x63 cm
Lars Olov (Olle) Larsson, svensk målare född i Söderhamn 1926, död 1996 i Stockholm .
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:07:21
200 kr
250 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Olle Larsson
Läs mer om Olle Larsson